• %100 Orijinal Ürünler!
  •  Ücretsiz Kargo
  •   |  
  •  0850 677 8 773
SEPET (0)

  Üyelik

Üyelik Hakkında

Satış mağazamıza üye olmak için "Üye Ol" sayfamıza giriş yaparak ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.

Üyeliğinizi sonlandırmak için iletişim formu sayfasında üyeliğinizi sonlandırma sebebinizle birlikte talebinizi açıkça belirtmeniz yeterlidir.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez:

  1. Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
  2. Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa.
  3. Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızca İptal Edilir:

  1. Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa.
  2. Sahtekârlık girişiminde bulunduysa.
  3. Patronbebek.com'un isim ve temsil ettiği markalara zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği

Üyelerimizin güvenliği için mağazamızda her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayınız. Güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayınız. 

Farklı Adres

Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır. Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde de kullanabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. 

Ürünlere yorum yazarken diğer kullanıcılara ve üretici firmalara saygılı olmaya özen gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Yorumlarınız incelenip uygun görüldüğü takdirde yayımlanmaktadırlar.

PATRON BEBEK (©) 2022, Her Hakkı Saklıdır.