Patronbebek.com web sitesinde kullanıcıların gizliliğini korumak ve sunulan teknolojilerden en üst seviyede yararlanabilmeyi sağlamak amacıyla bir takım güvenlik ve gizlilik ilkeleri belirlenmiştir. Belirlenen ilkeler Patronbebek.com web sitesi ve tüm alt sitelerinde veri aktarımı ve kullanımı konularında uygulanır. Patronbebek.com web sitesini kullanmakla birlikte bu ilkeleri kabul etmiş sayılırsınız.

Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Patronbebek.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. 

Kullanıcı Hakları

Sitemiz, tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, sitemizde alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Verilerin Silinmesi

Kullanıcılar tarafından sitemize kaydedilmiş olan veya yayınlanan, kişisel veya tüzel, makaleler, çerezler, yorumlar, bilimsel çalışmalar, telif hakları ile korunan belgeler, resimler ve medya oynatıcıları ile renk tonları da dahil olmak üzere her türlü özel bilgi ve belgeleriniz, talebiniz doğrultusunda kalıcı olarak silinmektedir. Sitemizdeki tüm sayfaların alt kısmında yer alan, iletişim linklerini kullanarak silinme talebinde bulunabilirsiniz.